چاپ        ارسال به دوست

آئین کلنگ زنی احداث ساختمان اداره ثبت اسناد و املاک کلاردشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان با حضور رئیس کل دادگستری ، نماینده مردم شهرستانهای نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، رییس دادگستری، دادستان ، شهردار ، اعضاء شورای شهر و روستا و تعدادی از مسوولین اداری و نظامی و مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان، آئین کلنگ زنی احداث ساختمان اداره ثبت اسناد و املاک کلاردشت در سایت اداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان ، عباسعلی زارع تیله نوئی مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان در این مراسم حضور گرم مسئولین و مقامات اداری و نظامی شهرستان درآئین کلنگ زنی احداث ساختمان اداره ثبت کلاردشت را نشان از اوج  همدلی و وفاق و توجه مقام عالی دستگاه قضائی استان به مجموعه ثبت دانست و این همبستگی را یک فرصت خوب برای اداره ثبت در جهت رسیدگی به مشکلات و مسائل مردم معرفی کرد. ایشان در ادامه سخن ابراز خرسندی از تغییرات و تحولات صورت گرفته در ثبت استان سخن گفت با توجه شرایط اقتصادی که در کشور وجود دارد توانستیم با پیگیری‌های فراوان اعتبارات قابل توجهی را به منظور اجرای پروژه‌های عمرانی در استان جذب نماییم. وی در این رابطه از تلاش و پیگیری‌های مستمر رئیس کل دادگستری ، مسئولین شهری ، بویژه آقای احمدی لاشکی نماینده مردم شریف شهرستان های نوشهر ، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی قدردانی نمود.

ایشان در ادامه به بیان بخشی از اقدامات اداره کل ثبت استان در جهت افزایش رضایت مندی مردم با حذف مراجعات حضوری و الکترونیکی شدن فرآیندهای ثبتی پرداخت و از وضعیت خوب آن درآینده خبر داد.

مدیر کل ثبت استان در خاتمه آئین کلنگ زنی ساختمان جدید اداره ثبت کلاردشت در سخنانی اظهار داشت: این ساختمان در زمینی به مساحت 800 متر مربع  و در دو طبقه با زیربنایی 800 مترمربع احداث خواهد شد. ایشان اعتبار اولیه و شروع پیمان را از اعتبارات قوه قضائیه اعلام و عنوان نمود: این پروژه طبق برنامه زمان بندی در مدت زمان کوتاهی مورد بهره برداری قرارخواهد گرفت که امیدواریم با همت شرکت پیمانکار و ناظر و نظارت اداره کل شاهد اتمام این پروژه پیش از موعد مقرر باشیم.

در ادامه این مراسم آقای احمدی لاشکی نماینده مردم شهرستانهای نوشهر ، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی درسخنانی گفت: بحمدا... با همت و تلاش مدیر کل ثبت استان مازندران و پیگیری‌های ایشان و مسئولین شهری امروز شاهد کلنگ زنی ساختمان اداره ثبت اسناد و املاک کلاردشت  هستیم. وی از برگزاری جلسات و نشست‌های متعدد خود با معاون قوه قضائیه و ریاست سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در جهت رسیدگی به مشکلات موجود خبرداد و از لطف و عنایت ایشان تشکر نمود. ایشان با تأکید بر نقش سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در شفافیت و سلامت جامعه کشور، سامانه های الکترونیکی ثبت اسناد را یکی از بهترین و کاربردی‌ترین سامانه‌های موجود در کشور معرفی کرد.

گفتنی است اداره ثبت اسناد و املاک کلاردشت در سال 1393 از واحد ثبتی چالوس انتزاع و علیرغم درآمدزائی  بالای ثبت اسناد و املاک استان تا کنون در ساختمانهای غیر ملکی و بصورت استیجاری ارائه خدمت می نمود که با فراهم آوری قطعه زمین مورد نظر در سایت اداری کلاردشت در منطقه لاهو به مساحت 800 متر مربع مجموعه سازمانی مراسم کلنگ زنی پروژه را با حضور مسئولین استانی و شهرستانی انجام داده است.

 


٠٦:٤٧ - دوشنبه ١٤ مرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١٤٠٨    /    تعداد نمایش : ٨٧خروج
مناسبت ها

پیوندها